Ky është 34-vjeçari, i cili plagosi me thikë 5 persona në xhaminë te Rruga e Kavajës

1618838193_nikolli.jpg

Ky është Rudolf Nikollaj, 34 vjeç, nga Klosi i Matit, i cili ka plagosur me thikë 5 persona brenda në xhaminë "Dine Hoxha" te rruga e Kavajës në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


Be.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se deputetët e opozitës duhet të jenë në Kuvend dhe të mos e braktisin atë në legjislaturën e re?×

Lajmi i fundit

John

Video/ Humbën jetën 3 anëtarët e familjes nga Gjilani pas helmimit nga kërpudhat, publikohen pamjet nga banesa e tyre në Gjirin e Lalzit