Ky është mjeku që operoi fshehurazi autorin e vrasjes së dyfishtë në Laç

Viktor Marku

Report Tv publikon foton e mjekut Viktor Marku. Ai u arrestua së bashku me kolegun e tij Besim Lama për moskallëzim krimit dhe veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës, pasi mjekun autorin e vrasjes së dyfishtë në Laç, Eduart Lamaj.


Lajmi kryesor:

Mjekët e spitalit privat operacion ilegal atentatorit në Laç, PAMJET kur bashkëpunëtoret e tërheqin dhe marrin në krah pasi u plagos! (Kush është i arrestuari)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Berisha 'hedh në sulm' besnikun e tij, Tritan Shehu-SHBA-së: Lideri historik i PD promotori i Shqipërisë demokratike, u zgjodh nga qytetarët, do jemi bashkë në Kuvend