La karrierën si aktor për t’u bërë këngëtar? Ja çfarë po përgatit Donald Veshaj për fansat

La karrierën si aktor për t’u bërë këngëtar? Ja çfarë po përgatit Donald Veshaj për fansat

Donald dhe Romeo Veshaj

Donaldi i është dedikuar 100% muzikës këto kohë. Duket se artisti e ka lënë mënjanë karrierën e tij si aktor dhe po shfrytëzon në maksimum famën e tij për të bërë këngë.

“O ça po vjen”, ka shkruar Donaldi përmes një Instastory ndërsa në sfond duke studioja e muzikës. Ai ka bërë tag edhe vëllain e tij binjak, duke na paralajmëruar se këtë herë nuk do të vijë me një këngë solo.

Dy javë më parë Donaldi publikoi këngën e tij të patë “Nuk je”, e cila mendohet se i dedikohej Borës, por ai nuk e ka komentuar.

A jeni gati për këngën e re?

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Serxhio: 13/04/2022 10:00

    nga hahahahahaha kengetar sikur nuk shkon

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)