Laçi i bën 'gropën vetes', Tirana fiton me dy autogola! Trajneri i kurbinasve rrezikon shkarkimin

Tirana ka marrë fitoren e dytë në kampionat në javën e katërt të Superligës pasi në kryeqytet ka mposhtur 2-0 Laçin, që nga ana tjetër duket se është futur në krizë. Në ‘Selman Stërmasi’ pjesa e parë u mbyll me porta të paprekura, ndërsa në të dytën Laçi realizoi dy autogola. Fillimisht Raganovic dhe më pas Ignjatovic.

Pas 4 javësh Tirana gjendet në kuotën e 8 pikëve, ndërsa Laçi ka vetëm të dy. Si pasojë e humbjes trajneri kurbinas Vukiçeviç rrezikon seriozisht shkarkimin.

Ne.k./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në Pogradec/ 46-vjeçarja del nga spitali, sapo shkon në shtëpi ndërron jetë