Lady Gaga dhe Bradley Cooper po bashkëjetojnë! Revista e huaj jep lajmin e befasishëm (FOTO)

Lajmi për romancën e tyre ka një kohë të gjatë që përflitet. Gjithashtu është thënë se këngëtarja Lady Gaga është bërë shkak i ndarjes së Bradley Cooper, nga nëna e vajzës së tij, nga modelja Irina Shayk. Por tashmë një revistë e njohur pohon se ata jo vetëm janë bashkë, por madje po bashkëjetojnë. 

Revista e njohur "In Touch" publikoi një artikull ku sipas burimeve për të thuhej se Lady Gaga dhe Bradley jo vetëm që janë të dashuruar, por kanë filluar edhe të bashkëjetojnë.

Sipas kësaj reviste, Lady Gaga është shpërngulur në apartamentin e Bradey-t në New York, sepse tani që Bradley është beqar, ata s`kanë pse fshihen më. 

A.P./Shqiptarja.com
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë vendimi për të bllokuar lejet e ndërtimit në zonat e prekura nga tërmeti?