E veshur vetëm me tatuazhet, Gaga pozon nudo për Vogue! Flet për filmin e ri ku do të jetë protagoniste: Isha në rol edhe jashtë kamerave për 18 muaj

E veshur vetëm me tatuazhet, Gaga pozon nudo për Vogue! Flet për filmin e ri ku do të jetë protagoniste: Isha në rol edhe jashtë kamerave për 18 muaj

Lady Gaga

Jo shumë kohë përpara se filmi i saj i ri “House of Gucci” të shfaqet në ekranet e kinemave botërorë, Lady Gaga bëri një set fotografik me Vogue në Itali, dhe me të vërtet që duket krejt ndryshe!

E zjarrtë me flokët e shkujdesur dhe e veshur vetëm me “tatuazhet”, këngëtarja ka pozuar bardhezi në një mënyrë artistike, duke marrë vëmendjen e të gjithëve orët e fundit.

Në intervistën e saj për Vogeu Gaga tregoi se për të realizuar personazhin protagonist të filmit të ri, i është dashur një punë e vazhdueshme prej 18 muajsh.

"Ka tre vjet që kam filluar të punoj për të, dhe do të jem plotësisht i sinqertë dhe transparente, kam jetuar si Reggiani për një vit e gjysmë, kam folur me theksin e saj për 9 muaj edhe jashtë kamerës.”, tha ajo.

Në film, Gaga luan ish-gruan e kreut të shtëpisë së modës të Adam Driver, Maurizio Gucci. Ai bazohet në librin The House of Gucci.

House of Gucci mbërrin në ekranet e kinemave më 24 nëntor.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi