Foto/ Lady Gaga uron Shën Valentinin përmes momenteve të ëmbla nën shoqërinë e të dashurit të saj të ri

Lady Gaga ka kaluar një Shën Valentin të veçantë këtë vit. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes postimit të një selfie të ëmbël me të dashurin e saj të ri, në rrjetet sociale.

Ndryshe nga sa mund të mendoni ju, i dashuri i ri i yllit të filmit “A Star Is Born” është pikërisht investitori i teknologjisë, Michael Polansky.

"Gezuar Shen Valentinin!! ‘Zemër, a jam bërë gjithë buzëkuq kudo?” # Shën Valentini – gëzuar të gjithë monstrave të mija!!! Ju dua!!! ”,” shkruante Gaga krahas fotos ne Polansky.

Në foto këngëtarja shihet sportive me flokë dhe të kuq buzësh rozë, ndërsa e mbështet kokën mbi Polanskyn për një selfie.

Pasi dyshja u vërejtën duke u puthur tek Super Boël këtë fundjavë, 33-vjeçarja, fituese e Grammy, e bëri lidhjen e saj zyrtare në Instagram përmes një foto të vetes, e përkëdhelur me Polansky, në një jaht, me titullin: "Ne kishim ashtu shumë argëtim në Miami. Love për të gjithë monstërat dhe tifozët e mi të vegjël, ju jeni më të mirët! . "

1/2
b.l./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju ka ndihmuar bashkia në zonën ku jetoni për të përballuar emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento