Lady Gaga vjen me
ide të reja mbi skenë 
 

Lady Gaga vjen me<br />ide të reja mbi skenë <br /> 
Lady Gaga është siguruar që ka dhënë një performancë të paharrueshme në Athinë ditën e premte.

Këngëtarja ka veshur “body” me diamantë dhe shihet bashkë me një balerin duke kërcyer.

29-vjeçarja ka veshur disa kostume dhe njëri prej tyre oktapod në ngjyrë rozë me topa të zinj.

lady gaga

Në njërën prej veshjeve të saj ajo shihet e mbuluar me flamurin dyngjyrësh Grek.

Ajo sapo i ka dhënë fund duetit me këngëtarit Tony Bennett dhe pritet që të ketë sukses të madh me albumin Cheek to Cheek.

Ajo është gjatë turneut të saj ARTpop.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan