E frikshme/ Makina e kthyer përmbys në mes të rrugës dhe rrobat të gjitha jashtë! Aksidenti në Tropojë, shkaku lagështira (FOTOLAJM)

Një aksident është shënuar mesditën e kësaj të diele në fshatin Cërnicë të Tropojës.

Mjeti me targa BF-493-ZN qe nga fotoja duket si vetëaksidentuar  ka marrë shumë dëmtime dhe është përmbysur. Sipas të dhenve paraprake përveç dëmeve materiale nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Dyshohet se shkak të jetë bërë lagështia në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • xxx: 28/11/2021 14:59

    Shkaku eshte pa aftesia jo lageshtia

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Akademia e Shkencave veprimtari shkencore për ditëlindjen e shkrimtarit Ismail Kadare, studiuesi francez: Veprat e tij, bombë për regjimin komunist