Lajm i keq për Barcelonën para 'El classico'-s, 'diamanti' i skuadrës dëmtohet në stërvitje

Lajm i keq për Barcelonën para 'El classico'-s, 'diamanti' i skuadrës dëmtohet në stërvitje

Gavi dhe Pedri

Një problem është shfaqur për Barcelonën para përballjes së ‘El classico’-s me Rel Madrid. Futbollisti 21 vjeçar, Pedri nuk do të jetë i gatshëm për të luajtur të dielën e ardhshme për shkak të një dëtimi të marrë gjatë stërvistjes së sotme.

Ai gjithashtu do të mungojë edhe në grumbullimin e skuadrës kombëtare të Spanjës në kuadër të kompeticionit ‘Euro 2024’.

Ndeshja e 19 marsit mes Barcelonës dhe Real Madridit zhvillohet për La Ligan, dhe është e disata herë që gjigantët spanjoll përballen për këtë sezon, ku rezultate më të mira kanë arritur katalanasit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kryemadhi në SPAK/ Juristi Romeo Kara në 'Studio Live': Së shpejti do ketë një akuzë! Edhe 'Metamorfoza' ka lidhje me Metën

Kryemadhi në SPAK/ Juristi Romeo Kara në 'Studio Live': Së shpejti do ketë një akuzë! Edhe 'Metamorfoza' ka lidhje me Metën