Lajmi i mirë për fansat e Noizyt, së shpejti me klip të ri

Lajmi i mirë për fansat e Noizyt, së shpejti me klip të ri

Reperi Noizy dhe modelja Oriola Marashi

Padyshim që Noizy është një ndër reperat më të kërkuar nga të gjithë. Ai njihet si një nga këngëtarët që publikon më shumë këngë nga të gjithë madje para disa kohësh është quajtur “ e premtja” për shkak se çdo të premte ai publikonte një këngë të re.

Edhe këtë verë ai ka premtuar se do të vijë me  këngë të reja e padyshim ky do jetë një nga sukseset që nuk e ka arritur asnjë këngëtar tjetër shqiptar.

Ai ka postuar një foto në Instagram duke u përgatitur për klipin e ri. Ai shfaqet me pjesëtarët e grupit ‘OTR’ dhe mesa shohim nga fotoja pjesë e klipit do jetë dhe modelja superseksi Oriola Marashi. Me siguri që ky hit do jetë i suksesshëm si të gjitha këngët e tjera.

(Foto nga klipi më i ri i Noizyt)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Shfaqje e shëmtuar në 'Air Albania', tifozët e Partizanit godasin portierin Bekaj (VIDEO)

Shfaqje e shëmtuar në 'Air Albania', tifozët e Partizanit godasin portierin Bekaj (VIDEO)