“ Fisnikët”, gati kënga e re

“ Fisnikët”, gati kënga e re
Grupi ‘Fisnikët’, të cilët prej një kohë të gjatë i kanë munguar skenës muzikore, janë duke u përgatitur për projektin e tyre më të i muzikorë.
Kënga e cila pritet të publikohet së shpejti, trajton temën e dashurisë dhe është e realizuar me kitarë akustike nga vet grupi.
Fisnkikët kanë menduar që sëbashku me këngën të lançojnë edhe videoklipin.

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Në garë për zgjedhjet vendore të 14 majit, Belind Këlliçi dhe Luçiano Boçi dorëzojnë zyrtarisht mandatin e deputetit

Në garë për zgjedhjet vendore të 14 majit, Belind Këlliçi dhe Luçiano Boçi dorëzojnë zyrtarisht mandatin e deputetit