Ledion Liço dhe Sara Hoxha sapo na ëmbëlsuan me këto foto

Ledion Liço dhe Sara Hoxha sapo na ëmbëlsuan me këto foto

Ledion Liço, moderatori i Big Brother Vip, ka filluar të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale. Që nga fillimi i formatit ai ndan thuajse rregullisht momente nga përditshmëria  me ndjekësit e tij.

Mëngjesin e sotëm në Instagram moderatori ka postuar një foto shumë të ëmbël me Sarën së bashku me një nga djemtë dhe vajzën e tij të vogël me shkrimin “Mirëmëngjes”, të shoqëruar edhe me një zemër të kuqe.

Dyshja simpatike duken  të bukur dhe të lumtur ndërsa në mesin e tyre qëndrojnë fëmijët. Edhe komentet e bëra nga fansat janë pozitive dhe me shumë dashuri.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 viktima në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët që e vranë padrejtësisht

Atentati me 3 viktima në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët që e vranë padrejtësisht