Ledri Vula dhe bukuroshja Sara Hoxha me pushime në të njëjtin vend, rastësi?

Ledri Vula dhe bukuroshja Sara Hoxha me pushime në të njëjtin vend, rastësi?

Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Ledri Vula është prej ditësh me pushime në Karaibe dhe së fundmi ndodhet në Dubai.

Ai asnjëherë nuk e ka konfirmuar se është në një lidhje edhe pse herë pas here është shfaqur ‘gabimisht’ në ndonjë video bashkë me bukuroshen shqiptare Sara Hoxha duke dhënë puthje e përqafime.

Në tetor të vitit të kaluar ata u shfaqën në një dasmë duke kërcyer edhe puthur me njëri-tjetrin edhe pse Ledri asnjëherë nuk e ka konfirmuar që ata janë bashkë.

Së fundmi Ledri po kalon pushimet në Karaibe dhe Dubai, gjithashtu edhe bukuroshja shqiptare që jeton prej vitesh në Gjermani, Sara Hoxha.

A është kjo rastësi apo çifti po I kalojnë bashkë pushimet?

Të dy kanë hedhur foto të ndryshme në rrjetet e tyre sociale, por asnjëherë nuk janë shfaqur bashkë.

Gjithashtu ata kanë hedhur story në të njejtin vend në Dubai, që nënkupton se të dy kanë qenë bashkë.

Tashmë pritet që çifti ta konfirmojnë lidhjen e tyre dhe mos të fshihen më.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg