Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbulojnë gjininë e bebit nën perëndimin e diellit (VIDEO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha e pranuan më në fund se do të bëhen prindër për herë të parë. Në një video shumë të ëmbël ata zbuluan gjininë e bebit, e cila do të jetë një vajzë.

Nën ngjyrat e veçanta të perëndimit në bregdet, të veshur të dy me të zeza, duke mbajtur një tullumbac të zi në dorë, përmes disa puplave rozë ata zbuluan gjininë e fëmijës që do të vijë në jetë së shpejti. Ledri e ka përshkruar videon me fjalët më të ëmbla për Sarën: "Jom ka des syt me ti pa".

Shtatzënia e Sarës kishte ditë që flitej në media, por çifti i showbizit e mbajtën të fshehtë deri ditën e sotme. Ata janë të lidhur prej vitesh, por Ledri e bëri publike vetëm në muajin prill.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë