Leja për dalje, pensionistët në Fier mbushin qendrën e qytetit dhe lulishtet

Në Fier pensionistët kanë pritur me padurim lejen për dalje të ditës së sotme, të vendosur nga qeveria ditën e djeshme. Shumë prej tyre kanë 'zaptuar' qendrën e kryeqytetit dhe lulishtet, të cilat nga videot duket të mbipolluara.


Lajmi kryesor:

Një muaj brenda, pensionistët shijuan lirinë: Faleminderit që na nxorët se u zumë me gratë! Veliaj: Do të festojmë pas pandemisë (Pamjet me dron)


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Bashkimi Evropian: Kosova dhe Serbia të ndalin tensionet! Dialogu të shërbejë si platformë për zgjidhjen e konflikteve