Leonardo DiCaprio një
“donzhuan” i pandreqshëm

Leonardo DiCaprio një<br />“donzhuan” i pandreqshëm
Aktori  Leonardo DiCaprio  nuk duket të jetë sjellë mirë gjatë festës që ai ka organizuar para disa netësh.

Ai ka ftuar disa nga modelet më të bukura dhe mësohet të jetë larguar për disa orë me to, bëhet e ditur nga mediat e huaja.

DiCaprio aktualisht është në lidhje me modelen Toni Garrn dhe nuk dihet cili ka qenë reagimi i saj rreth kësaj çështje.

leonardo dicaprio

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Përfitojnë 5 mijë lekë bonus për muajin prill, pensionistët: Të jepet çdo muaj! Marrim shumë pak pension, nuk na del

Përfitojnë 5 mijë lekë bonus për muajin prill, pensionistët: Të jepet çdo muaj! Marrim shumë pak pension, nuk na del