Librazhd, ishte zhdukur para 20 ditësh, gjendet i mbytur 55-vjeçari (EMRI+FOTO)

Librazhd, ishte zhdukur para 20 ditësh, gjendet i mbytur 55-vjeçari (EMRI+FOTO)

 LIBRAZHD- Një person është gjetur i mbytur në liqenin e Fushë- Studenit, në njësi administrative Stebleve. Mësohet se viktima është Ibrahim Lala 55 vjeç. 55-vjeçari ishte larguar nga banesa para 20 ditësh.

Kanë qenë turistët ata që kanë pikasur trupin e pajetë dhe më pas kanë lajmëruar policinë. Dyshohet se Lala është mbytur, pasi nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Foto nga vendi i ngjarjes

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Sot sfida Itali -  Shqipëri, shqiptarë nga Zvicra, Anglia e Suedia në Dortmund! Pronari grek i lokalit qeras me birra tifozët kuqezi

Sot sfida Itali - Shqipëri, shqiptarë nga Zvicra, Anglia e Suedia në Dortmund! Pronari grek i lokalit qeras me birra tifozët kuqezi