Liga Profesioniste e Futbolli konferencë nesër në 11:00! Propozime për ligjin e sponsorizimit

Mbledhje e Ligës Profesioniste të Futbollit

TIRANË - Liga Profesioniste e Futbollit do të prezantojë ditën e nesërme (26 shtator) propozimet ligjore për ligjin e sponsorizimit.

Në një konferencë për shtyp në orën 11:00 ata do të prezantojnë dhe kërkesat e tjera drejtuar kryeministrit Rama.

Konferenca do të zhvillohet në ambientet e stadiumit "Air Albania".

Gjithashtu në konferencë do jetë i pranishëm dhe Presidenti i FShF-së Armand Duka.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Covid-19, a e përballojmë dot një mbyllje të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Hapet kantieri më i madh në Tiranë i rindërtimit! Rama thumbon kundërshtarët: S'jemi si këta që për njerëzit mendojnë kasolle, vetë me vila ne det e kodër