Një djalë dhe një vajzë lindin në minutën e parë të vitit të ri 2020

Një djalë dhe një vajzë janë bebat e parë që kanë ardhur në jetë në minutën e parë të vitit të ri 2020.

"Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” e para ka lindur Emel, ndërsa në maternitetin “Koço Gliozheni” ka lindur i pari një djalë që gëzon shëndet të mirë! Gëzuar me mrekullinë e jetës!", shkruan ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.


Lajmi kryesor:

Troket 2020-a! Viti i ri përmes kamerës së Report Tv: Nga festa e vakët e të pastrehëve të tërmetit tek spektakli i fishekzjarreve në çdo cep të Shqipërisë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Hidhet nga lartësia në spitalin 'Shefqet Ndroqi', ndërron jetë një 60-vjeçar