Linja e parë shqiptare e fluturimit, Rama publikon pamjet: Përgatitjet e fundit, moment mbresëlënës

Pamje nga video që ka postuar Rama

Kryeministri Edi Rama vijon postimet me traditën e tij në Facebook ku iu uron “Mirëmëngjes”, të gjithë ndjekësve të tij në rrjetet sociale. Kësaj here, Rama ka postuar disa pamje nga punimet përgatitore për hapjen e linjës së parë ajrore shqiptare të fluturimit “Air Albania”. Rama shkruan se ky moment është mbresëlënës.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES 

dhe me këtë moment mbresëlënës të përgatitjeve të fundit të AIR ALBANIA, ju uroj një ditë të bukur.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento

Komente

  • Gjoni.Shkoder: 23/08/2018 09:15

    Zoti kryeminister.Bileten "solo andata"ta paguaj une. Shko e jeto me mikun tend te madh Erdogan.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ndryshohet vendimi për pagesën 40 mijë lekë, përfitojnë te larguarit nga puna nga 1 marsi -17 maj