Lirimi i Alvinit, Meta: Lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur


Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit të mirë për lirimin e Alvin Berishës nga kampi 'Al Hol'. Një lajm të mrekullueshëm për të gjithë, e cilëson kreu i shtetit. "Alvini i lirë, një lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur nga të gjithë" thotë Meta.


Lajmi kryesor:

VIDEO-Ekskluzive/ Alvini i lirë dhe i qeshur arrin në Liban, nesër bashkohet me familjen në Itali (Detajet)


  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?×

Lajmi i fundit

John

Alarm për shpërthim tritoli në Tiranë, një valixhe me eksploziv alarmon RENEA-n dhe policinë