Lirimi i Alvinit, Meta: Lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur

Lirimi i Alvinit, Meta: Lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur


Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit të mirë për lirimin e Alvin Berishës nga kampi 'Al Hol'. Një lajm të mrekullueshëm për të gjithë, e cilëson kreu i shtetit. "Alvini i lirë, një lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur nga të gjithë" thotë Meta.


Lajmi kryesor:

VIDEO-Ekskluzive/ Alvini i lirë dhe i qeshur arrin në Liban, nesër bashkohet me familjen në Itali (Detajet)


  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

'Paris 2024'/ Hap dyert Fshati Olimpik, të parët mbërrijnë gjermanët! Pas eventit shtëpitë do dhurohen për 6 mijë familje

'Paris 2024'/ Hap dyert Fshati Olimpik, të parët mbërrijnë gjermanët! Pas eventit shtëpitë do dhurohen për 6 mijë familje