Man. City dominon lojën, Real Madridi gjen rrjetën! Vini Junior gol për 'kornizë' (VIDEO)

Man. City dominon lojën, Real Madridi gjen rrjetën! Vini Junior gol për 'kornizë' (VIDEO)

Vinicius Junior

36' Real Madrid 1-0 Man. City / Vinicius Junior zhbllokon ndeshjen dhe kalon në avantazh vendasit pas një aksioni dhe goli model nga jashtë zone.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Paqe mes spektaklit në Spanjë, Real Madrid barazon me Manchester City-n në Champions League


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën