Lovren 'përdor' urimin e viti të ri për të zbuluar detajin nga Salah: Të thashë gëzuar vetëm se...

Lovren 'përdor' urimin e viti të ri për të zbuluar detajin nga Salah: Të thashë gëzuar vetëm se...

Futbollistët e Liverpool, Dejan Lovren dhe Mohammed Salah

Dy lojtarët e Liverpool, Dejan Lovren dhe Mohamed Salah kanë shpërndarë mesazhet e tyre të para për vitin 2019 në WhatsApp, dhe biseda duket se për kroatin Lovren veç urimit për vitin e ri ka pasur qëllim tjetër.

Biseda nis me mesazhin nga Lovren në orën 00:30: Gëzuar vitin e ri Brate ( bashkim i fjalëve vëlla dhe shok)

Salah i përgjigejt urimit të Lovren me një mesazh më të gjatë: "Faleminderit Brate, të uroj gjithë të mirat për Vitin e Ri! Vetëm shëndet dhe dashuri."

Më pas Lovren del tek qëllimi i tij i cili është vërtet shtangës:

Gjithashtu Brate, çfarë ore është nesër stërvitja?  Të çova gëzuar vitin e ri vetëm sepse dua të di në çfarë ore është nesër stërvitja.  Akoma në 3:30 ?

Dejan Lovren

Por nga mesazhet e fundit në WhatsApp, duke iu referuar emoji-t, Salah e ka pritur me mjaft sportivitet situatën.  

Dy lojtarët njihen për miqësinë e tyre prej 2 vitesh, që nga koha kur Salah u transferua nga Roma në Liverpool në vitin 2017.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com