LSI 'ndan' punët e protestës, Kryemadhi stacionohet në Plepa

1556206949_protestazoguizi.jpg

Lëvizja e Socialiste për Integrim ka përcaktuar rendin e protestës së sotme duke bërë edhe një ndarje të disa prej përfaqësuesve të saj kryesorë në qytetet ku do të zhvillohet protesta.

Kryetarja Monika Kryemadhi, Sekretari i Përgjithshëm Endrit Braimllari, ish-deputetët Nasip Naco dhe Nora Malaj do të jenë të rrethrrotullimi i Plepave në Durrës.

Në Tirane, ne sheshin Shqiponja, Petrit Vasili, Klajda Gjosha, Floida Kerpaci dhe Silva Caka.

Në Elbasan, Edmond Haxhinasto

Në Milot, Viktor Tushaj, Perparim Spahiu dhe Agron Cela

Në Fier, Kejdi Mehmetaj.


Lajmi kryesor:

Bllokojnë rrugët 1 orë! Basha: Nuk do lejojmë votimin në asnjë qendër! Opozita nuk klonohet (VIDEO)


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?