Luana Vjollca nuk ndalet! Sjell bashkëpunimin e radhës (FOTO)

Moderatorja Luna Vjollca duket se e ka shumë seriozit të bërit këngëtaren. Ajo është duke punuar për një tjetër bashkëpunim muzikor dhe këtë herë thuhet të jetë më Fifin. Ka qenë këngëtarja Fifi ajo që ka shtuar dyshimet me postimin e saj në Instagram.

“Çfarë po ndodh midis këtyre të dyjave”-, ka shkruar Filloreta në foton e publikuar ku shfaqet krah Luana Vjollcës. Siç duket dyshja është duke përgatitur një projekt të ri muzikor, i cili do të vijë në muajt e nxehtë të verës 2019.

1/2
/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Situata kaotike në spitale'/ Të paktën 10 të vdekur nga shpërthimi në Liban