'Lufta kundër krimit', kryeprokurorja e Tiranës takim me ndërkombëtarët dhe drejtuesit e Policisë së Shtetit (VIDEO)

Kryeprokurorja e Tiranës, Elisabeta Imeraj ka takuar këtë të hënë partnerë ndërkombëtarë dhe drejtues të policisë së shtetit.

Në fokusin e këtij takimi janë bashkëpunimi institucional dhe ai nderkombëtar, për luften kundër veprave penale në fushën e trafiqeve të paligjshme.

Ajo u zhvillua në ambientet e Prokurorisë së Tiranës ku nga partnerët ndërkombëtar ishin nga Britania ShBA, Belgjikë, Austri, Spanjë, Kosovë dhe Europol.

Në këtë mbledhje është dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu si dhe numri 2 Tonin Vocaj.

E.M./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Sa turp: 28/09/2020 17:22

  Po me rrobat firmato te Rrytes qe sekuestroi antikontrabanda çfare u be o Elisabete??? Po Xhevi krimit ekonomik me Marseli. E dulajve Çfare bene???? Ju jeni per tju shkerdhyer ropt te gjitheve o hajduta

  Përgjigju
 • Titi: 28/09/2020 15:09

  Ca lemshi me parkim aty. Pupu vetem ndertime pa leje..

  Përgjigju
 • Turi: 28/09/2020 12:34

  Cte keqe ka Rama apo Ramishet e tij nga kolicjonet ajo eshte ceshtje deshire e partive politike perbashkim forcesh dhe energjish per te shpiorrur banden politike te qeverise majte apo te djatht.Pse kafrik rama nga kolicjonet? rama duhet te mendohet mire per prishjenve kesaj skeme politike bashke me ate pederastin halebak Gjiknurin,icili duhet te ishte paradrejtesise per krim elektoral. Rama duhet te mendoj se dote kete votim te heshtur ndaj tije ne zgjedhjet e 25 prillit.Pra dote kete lobingje te partive te vogla per mos votim te Partise socjaliste e cila dota psoje si ne gjedhjet politike te vitit 1992.Moslejim i kolicjoneve eshte dhune e hapur politike.Kjo dotacojne ne tatalitet ramen dhe kalemxhijt e tije,fashje padashje votot doti shkojn opozites.Partija socjaliste nuk duhet te prishi kolicjonet por te bashkoj rreth vehtes parti te vogla te majte e te qendres,po keshtu dhe indivit per te fituar zgjedhjet e 25 prillit.Te mos udhhiqet nga mendi qe fitoj zgjedhjet ne 2017 pa kolicjone.Partit e vogla te majta dhe te qendres vertet nuk moren pjese ne zgjedhje neperberje te kolicjonit por votuan te gjithe pro te majes,ndersa ne keto zgjedhje pa kolicjone vota nuk eshte ne favor te majtes por te Lul Bashes.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar