Luis Suarez e gjuajnë me shpulla tek Atletiko Madrid (VIDEO)

Luis Suarez

Seanca e parë stërvitore e Luis Suarez me Atletico Madrid filloi me ritin e shpullave. Një mirëseeardhje e veçantë për ish-bomberin e Barcelonës. Lojtarët e Atletiko të Madridit e kanë mirëpritur sulmuesin e ri me ritin e veçantë të shpullave. Ai është vendosur në tunelin e krijuar nga shokët e tij të rinj të ekipit dhe të cilët kanë filluar ta gjuajnë atë. Luis Suarez sulmuesi uruguajan është blerja më e re e ekipit madrilen.

r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Covid-19, a e përballojmë dot një mbyllje të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Posta Shqiptare: Të gjithë bashkë mund të ndihmojmë në frenimin e COVID-19