Luizi merr informacion nga jashtë: Po doli Kiara, dil! Ia kanë dhënë Oltës

Luizi merr informacion nga jashtë: Po doli Kiara, dil! Ia kanë dhënë Oltës

Luiz Ejlli

Një person është afruar mbrëmjen e kaluar pranë shtëpisë së Big Brother dhe i ka thënë diçka Luizit. Në një video të publikuar në rrjet, dëgjojet se si ai i thotë Luizit se nëse do të dalë Kiara duhet ta lërë edhe ai shtëpinë e Big Brother.

Teksa bërtet me të madhe që ta dëgjojë Luizi, personi i thotë atij se nëse Kiara lë sonte shtëpinë e Big Brother nënkupton që çmimin e madh Big Brother ka vendosur që t’ia japë Oltës.

Informacion nga jashtë por jo nga banorët por nga njerëzit. Nëse ky informacion do jepej nga banorët do penalizohej e ndoshta do eliminohej, por në këtë rast produksioni nuk ka se çfarë të bëjë.

Kujtojmë që Kiara dhe Olta janë dy banoret në nominim dhe një prej tyre duhet të lërë shtëpinë e Big Brother sonte.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ledina: 26/03/2023 12:43

    Olta e ka te sigurt fitoren.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Bora Muzhaqi nga Dibra dhe Korça: Vijojmë konsultimet për Ligjin e Rinisë dhe Vullnetarizmit

Bora Muzhaqi nga Dibra dhe Korça: Vijojmë konsultimet për Ligjin e Rinisë dhe Vullnetarizmit