Luizit i shkon mesazh urimi nga ‘çunat e Londrës’: Na u dogjën lulet duke të parë ty 24 orë

Luizit i shkon mesazh urimi nga ‘çunat e Londrës’: Na u dogjën lulet duke të parë ty 24 orë

Luiz Ejlli

Banorët e BBV-së kanë tashmë mundësi që të marrin përshëndetje nga fansat nëpërmjet mesazheve përshëndetëse që ato u dërgojnë.

Fansat e Luiz Ejllit i kanë dërguar një mesazh të pazakontë këtij të fundit nga Anglia.

“Na u dogjën lulet o vëlla, duke të ndjekur ty 24 orë. Të përshëndesim nga Londra.”- i shkruan një nga fansat, duke nënkuptuar kultivimin e kanabisit në Mbretërinë e Bashkuar nëpërmjet shtëpive të barit.

Ky mesazh shkaktoi të qeshura te banorët dhe Luizi teksa i falënderoi për mbështetjen u shpreh se: “Po mirë mo burrë, fiki llampat kajher”.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • gazmir uruci shkoder: 12/03/2023 13:15

  ja dhe shembulli per nje familje dhe rini te flliqur nga kokeklakra i jozefines

  Përgjigju
  • Arber: 14/03/2023 16:04

   Ky nuk po i lavderon, as nuk po i rekomandon si shembull. Thjesht po i falenderon me humor per mesazhin. Ti si "burre i mirë e i forte" dil e ndaloje trafikun e narkotikeve; a mundesh?

 • Bim: 11/03/2023 12:53

  Tmerr ku po perfunfojm si popull

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Sllovenia barazon 0-0 me Anglinë, dy skuadrat kalojnë në 1/8! Danimarka dërgon Serbinë në shtëpi, 0-0 edhe në Munich

Euro 2024/ Sllovenia barazon 0-0 me Anglinë, dy skuadrat kalojnë në 1/8! Danimarka dërgon Serbinë në shtëpi, 0-0 edhe në Munich