Lushnje/ Dezinfektohen hapësirat publike (VIDEO)

Qyteti i Lushnjes ka vijuar dezinfektimin e hapësirave publike. Ditën e sotme janë dezinfektuar hapësirat e blloqeve të pallateve pranë Komisariatit dhe dy kopshte. Sipas një grafiku të hartuar nga Bashkia, dezinfektimi bëhet çdo dy ditë.


Lajmi kryesor:

VËZHGIMI/ Tregu i Fierit problematik! Rasti i konfirmuar në Lezhë ndërgjegjëson qytetarët! Dezinfektohet Lushnja


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento