Lyhet me benzinë dhe i vihet flaka 'Land Rover'-it në Fushë Krujë, pronari: Nuk kam konflikte (VIDEO)

FUSHË KRUJË-Një makinë është djegur në mesnatë në lagjen 'Punëtori', ndërsa zjarrvënia sipas policisë ka qenë e qëllimshme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00. Makina tip fuoristradë "Land Rover" me targa AA 141 AA që është përfshirë nga flakët është në pronësi të Xh.F.

Pronari i makinës ka bërë denoncim se zjarri ka qenë i qëllimshëm. Ai ka deklaruar në polici se nuk ka konflikte. Edhe policia thekson se mjeti është lyer me benzinë në pjesën e përparme dhe më pas i është vendosur flaka. Report Tv sjell pamjet e makinës, teksa ndërhyrja në kohë e zjarrfikëses evitoi djegien totale.

Makina qe iu vendos flaka

d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?

Komento

Komente

  • petrit: 10/01/2020 09:57

    Nga targa duket se eshte nga ata tipa qe "nuk ka kurre probleme".

    Përgjigju