Lyrical Son bëhet sërish baba, zbulon emrin e djalit

Lyrical Son bëhet sërish baba, zbulon emrin e djalit

Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son, dhe bashkëshortja e tij, Gresa, janë bërë prindër për herë të tretë. Ata kanë mirëpritur në jetë një djalë, pas dy vajzave.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja e reperit, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

“Bebja jonë arriti më 27 shtator 2023. Një bebe e shëndoshë i quajtur Andre Arifi. Ne jemi përtej të bekuar dhe me fat. Faleminderit Zotiti për këtë dhuratë të çmuar”, ka shkruar Gresa.

Çifti po ashtu janë prindër edhe të dy vajzave më të mëdha, të quajtur Eva dhe Erika.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi