Macja ndërpret gazetarin e BBC gjatë raportimit të drejtpërdrejtë (VIDEO)

Macja ndërpret gazetarin e BBC gjatë raportimit të drejtpërdrejtë (VIDEO)

Gazetari i BBC

Shpesh ndodh të shohim apo dëgjojmë nga raportimet e drejtëpërdrejta të gazetarëve në të gjithë botën, ndërprerje për shkak të ndonjë problemi teknik apo të ndonjë ndërhyrje të paplanifikuar, por një mace që merr vëmendjen e gazertarit gjatë raportimit ishte një moment i rrallë dhe i bukur.

Kjo ka ndodhur gjatë raportimit të drejtëpërdrejtë të gazetarit të BBC, Dave Guest, i cili po fliste për rrugicat që mund të shndërroheshin në kopshte të shkëlqyera, ndërsa macja i merr vëmendjen reporterit, i cili e përkëdheli me dashamirësi.

 

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Arkeologët rikthehen në vendbanimin 8 mijë vjeçar të Linit, Anastasi: Palafiti i Periudhës së Neolitit të Mesëm

Arkeologët rikthehen në vendbanimin 8 mijë vjeçar të Linit, Anastasi: Palafiti i Periudhës së Neolitit të Mesëm