POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Madonna po e nxit vajzën e saj të mos depilohet dhe ka një arsye shumë domethënëse

Këngëtarja Madonna

Madonna është vënë shumë herë në qendër të vëmendjes së mediave për faktin se nuk depilohet. Këngëtarja me famë botërore të njëjtën gjë po shtyn të bëjë edhe vajza e saj, Leurdes e cila është një modele shumë e famshme.

Në një intervistë për Harper’s Bazar, ylli i muzikës Pop ka treguar arsyen që e nxiti të mos depilohet dhe t’i ushqente të bijës të njejtën gjë.

“E pashë se sa shumë duhet të përpiqeshin vajzat e njohura për t’i rënë në sy djemve. E kuptova që nuk mund të isha një prej tyre. Kështu që vendosa të bëja të kundërtën. Refuzova të bëja make up, të kisha një model flokësh. Refuzova rë rruhesha. Që në atë kohë kisha sqetulla të padepiluara,”- tha Madonna.

Vajza e Madonnas, Leurdes

fl.mi.
Komento

Komente

  • xreport: 08/11/2018 23:49

    iiiiii femer me lesh ..... si me pas burr....

    Përgjigju