Mahnitëse si i shpëtojnë bletët jetën njëra-tjetrës (VIDEO)

Bleta është studiuar prej kohësh për mënyrën sesi funksionon, si dhe për sjelljen që kanë ndaj njëra-tjetrës.

“DailyMail” ka publikuar një video, ku shfaqen disa miza bleta teksa i shpëtojnë jetën një blete tjetër, e cila ishte mbuluar me mjaltë.

Të gjitha kanë shkuar rreth saj dhe kanë filluar që të thithin mjaltin, në mënyrë që ajo të shpëtonte dhe më pas të lëvizte flatrat.

 

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se opozita parlamentare do t'a bllokojë Reformën Zgjedhore duke votuar kundër në kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Klea Huta poston foton e parë të vogëlushit Krid