Mahnitëse si i shpëtojnë bletët jetën njëra-tjetrës (VIDEO)

Bleta është studiuar prej kohësh për mënyrën sesi funksionon, si dhe për sjelljen që kanë ndaj njëra-tjetrës.

“DailyMail” ka publikuar një video, ku shfaqen disa miza bleta teksa i shpëtojnë jetën një blete tjetër, e cila ishte mbuluar me mjaltë.

Të gjitha kanë shkuar rreth saj dhe kanë filluar që të thithin mjaltin, në mënyrë që ajo të shpëtonte dhe më pas të lëvizte flatrat.

 

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duken të drejta kritikat e kryeministrit Rama ndaj BE për vaksinën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë (VIDEO)