Makeup-artisti transformohet si Dua Lipa vetëm me grim (VIDEO)

Dua Lipa

Makeup-artisti 20-vjeçar James Charles është kthyer një ndër më të famshmit në industrinë e grimit me publikimet e tij të fundit.

Së fundmi ai e ka transformuar veten në këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipën duke i çuditur të gjithë.

James shprehet se shpesh ka marrë komente që ai dhe këngëtarja ngjajnë e për këtë arsye është transformuar si ajo.

Dua Lipa

“Çkemi motra! Në videon e ditës së sotme, vendosa që së fundmi t’i adresoj thashethemet… Unë NUK jam Dua Lipa.
Edhe pse ne dukemi si binjake haha!
Pas mijëra Tweets dhe komentesh duke thënë se dukemi njësoj, më në fund do shndërrohem në këngëtaren ikonike, Dua Lipa”
, ka thënë ai përpara videos.

Edhe smund të duket e pabesueshme pas grimit ai aka një ngjashmëri shdumë stë madhe me Duan.

Charles zgjodhu grimin e klipit të saj më të fundit “Physical”, një ndërthurje e ngjyrës së gjelbërt me të verdhën.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Më tha Anisa është mirë, s'ka mundësi të flasë'/ Dëshmia e vëllait të Zhaneta Josifit, biseda e fundit me motrën