23-vjeçarja e dehur dhe pa patentë përplas dy makinat të parkuara në Durrës! Pamjet e mjeteve të shkatërruara plotësisht, një prej tyre ndahet në dysh

Një aksident i 3-fishtë është shkaktuar mëngjesin e sotme në Durrës në zonën e Currilave. Një 23-vjeçare e dehur dhe me patentë të bllokuar është përplasur me makinë me dy mjete të tera të parkjara, të cilat i ka bërë copa duke i shkatërruar plotësisht

Makinë tip “Fuoristradë” që udhëtonte e reja Z.M. ka humbur kontrollin dhe është përplasur me 2 mjetet përballë që ishin të parkuara.

Përplasja ka qenë tepër e fortë ku në videot e siguruara nga Report Tv dallohen makinat e shkatërruar plotësisht, madje njëra prej tyre është shtypur dhe ndarë në dysh.  Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar. 

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Goni: 18/10/2021 13:07

  Policia rrugore nuk eshte e afte te normalizoje trafikun brenda qytetit mbasi dhe para policit makinat qarkullojne me shpejtesi nuk ka radare elekronik qe te rregulloje trafikun policia rrugore eshte jashte loje

  Përgjigju
 • artan: 18/10/2021 11:13

  duke pare si jane katandisur makinat e perplasura kuptoj qe ky SUV ka qene duke levizur me shpejtesi shume te madhe. imagjinoni cfare mund te kishte ndodhur nese do kishte pasur kalimtare ne trotuar.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Policia aksion në Vlorë, bllokon pika lojërash fati! Shoqërohen disa persona