Makina përfundon në kanal, dalin pamjet ku humbën jetën dy persona në Lushnje

 

Një aksident tragjik ka ndodhur në Lushnje ku ka humbur dy persona. Report Tv ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se makina ka përfunduar e përmbysur në kanal. Aksidenti tragjik ka ndodhur në fshatin Bubullime të Lushnjes.


Lajmi kryesor:

Aksident i rëndë në Lushnje, makina bie nga ura, humbin jetën taksisti dhe 22 vjeçarja (VIDEO)


M.Q./J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Dyshohet se vranë 25 vjeçarin 1 javë më parë dhe e hodhën në rezervuarin e Gjançit me duar të lidhura, identifikohen autorët!