Makina përplas gruan e largohet
gjendet e plagosur rëndë anë rrugës

Makina përplas gruan e largohet<br />gjendet e plagosur rëndë anë rrugës
TIRANË - Një grua është gjetur e plagosur rëndë mëngjesin e sotëm në anë të rrugës,në fshatin Budull të Tiranës. 60-vjeçaren dyshohet ta ketë përplasur një makinë, e cila është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Gruaj u gjet nga disa punëtorë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Punëtorët kanë njoftuar menjëherë policinë, e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur ekspertizën për gjetjen e autorëve të këtij aksidenti. Ndërkohë, e plagosura është dërguar në spitalin ushtarak ku ndodhet në gjendje te rëndë për jetën.

Ky është një nga akset më problematik ku kanë ndodhur disa aksidente me pasoja të rënda.

lushnje
lushnje

Redaksia Online
(o.b/ Shqiptarja.com) 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet