Makina superluksoze ndalohet nga policia në Kukës (VIDEO)

Një makinë luksoze, tip Hummer është ndaluar në Kukës gjatë kontrolleve të policisë të zhvilluara ditën e sotme. Automjetet luksoze kanë qenë nën lupën e policisë dhe Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë përgjatë kontrolleve të ushtruara në ditët e fundit.


Lajmi kryesor:

Postblloqe në gjithë vendin/ 37 automjete luksoze të sekuestruara! Pronarët do të justifikojnë blerjet 40-250 mijë euro (VIDEO)


m.v./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i Henri Çilit, a mendoni se po fillon të veprojë drejtësia e re?