Makineri kokoshkash, çorape ‘pice’ dhe kthetra karavidhe, dhurata interesante që mund të gjeni për të dashurit tuaj këtë fundvit

Makineri kokoshkash, çorape ‘pice’ dhe kthetra karavidhe, dhurata interesante që mund të gjeni për të dashurit tuaj këtë fundvit

Foto ilustruese

Kërkimi i dhuratave perfekte për të dashuritë tanë, është një punë e vështirë. Çdo fundvit kalojmë orë të tëra duke menduar se cila do të ishte dhurata ideale, por ndonjëherë nuk ka nevojë të jetë shumë e shtrenjtë për të qenë perfekte.

Në “Amazone” mund të gjejmë gjithçka! Më poshtë do të gjeni disa prej dhuratave më interesante që mund të gjeni në “Amazon”.

1. Një masazhues, që shërben për relaksimin e trupin nga koka të këmbët.

 

2. Një makineri kokoshkash! Ideale për të krijuar një atmosferë kinemaje në shtëpie dhe të keni mundësi për një snack interesant çdo orë të ditës.

3. Një set çorapesh me ngjyra të ndezura për adhuruesit e picave

 

4. Një dorëz furre me kthetra karavidhe për miqtë dhe anëtarët e familjes tuaj që adhurojnë gatimin

 

5. Një aparat fotografik të çastit

 

6. Një blender për smothies që mund t'ju ndihmojë të shijoni pijet tuaja të preferuara kudo që të jeni

 

8. Një mbajtëse prej jastëku ku mund të vendosni tabletin apo telefonin rehat në prehrin tuaj

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Temperaturat e larta, shtohen urgjencat nga pickimet e gjarpërinjve në Fier, një rast edhe nga merimanga e zezë! Ja si duhet te veproni

Temperaturat e larta, shtohen urgjencat nga pickimet e gjarpërinjve në Fier, një rast edhe nga merimanga e zezë! Ja si duhet te veproni