'Mami çfarë është një e fejuar', bashkëshortja e Lorik Canës 'xheloze' për të birin

'Mami çfarë është një e fejuar', bashkëshortja e Lorik Canës 'xheloze' për të birin

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika

Bashkëshortja e ish-kapitenit të kombëtares, Lorik Cana, Monika, ka postuar një foto të djalit të saj Bojken, i cili shoqërohet nga një vajzë e vogël.

Mesa duket ajo është një mama 'xheloze' pasi krahas fotos ajo shkruan:

'Mami çfarë është një e fejuar? Është një shtrigë e keqe që rrëmben fëmijët'. Çifti nuk poston kurrë foto me fytyrën e djalit në Instagram.

Postimi i Monikës në Instagram

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Drekë 100% Made in Albania’, Presidenti i Austrisë drekon tek mrizi i zanave në Fishtë të Lezhës

‘Drekë 100% Made in Albania’, Presidenti i Austrisë drekon tek mrizi i zanave në Fishtë të Lezhës