'Mami të duam shumë'! Mesazhi i veçantë i Bashës për 8 Marsin (FOTO)

Edhe kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka uruar vajzat dhe gratë për 8 Marsin, por në një mënyrë të veçantë. "Mëngjesi sot nisi me një urim nga familja jonë për të gjitha vajzat dhe nënat shqiptare: Gëzuar 8 marsin" shkruan ai. Lideri demokrat postimin e ka shoqëruar me fotot e vajzave të tij, Dafina dhe Viktoria me urimin për mami Aurelën. "Gëzuar 8 marsin, mami të duam shumë'.


Lajmi kryesor:

8 Marsi festë dhe protestë, gjesti i veçantë i policisë në Vlorë! Rama 'thumbon' paraardhësit, Meta: Gratë s'duhet të keqpërdoren nga politika


Ora 09:51
'Mami të duam shumë'! Mesazhi i veçantë i Bashës për 8 Marsin
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5
/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika