Marina dhe Luana publikojnë foto me rroba banje, kush është 'bisha' Vjollca?

Janë motra, të dyja personazhe të njohura dhe shumë të dashura për publikun shqiptar, (ka dhe përjashtime)...dhe është e pashmangshme që të mos bëjmë krahasim mes tyre. Dy bukuroshet janë me pushime, por kësaj herë nuk janë bashkë. Janë në destinacione krejtësisht të ndryshme (nga sa kemi kuptuar), por diçka kanë të përbashkët: janë vende shumë ekzotike, perfekte për të kaluar pushimet verore.

Si Luana, ashtu edhe Marina kanë publikuar foto në rrjetet social, teksa shfaqen me rroba banje. Nuk mund të mos e bëjmë pyetje, cila prej tyre mendoni se duket më mirë?

 


Luana Vjollca

 


Marina Vjollca

 

1/2
B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento

Komente

 • anna: 24/06/2019 14:30

  "Bisha" haha duket tek buzet kafshe krejt ,ma shpif me ato turinj Luana. Marina yll

  Përgjigju
 • Sbohet: 24/06/2019 00:16

  Luanen e kom pa vet ne plazh mvjen kec tju zhgenjej po ka nje trup gjith celulit mos u rreni nga kto foto bre kurse motra sdi te them

  Përgjigju