Mario Deda & bend i tij sjellin “Nuk jam vetëm”, Xhoi këndon këngën e njohur (VIDEO)

Kënga e radhës që Mario Deda dhe bendi i tij kanë zgjedhur për të sjellë live nga karantina kësaj here është “Nuk jam vetëm”. Përmes një videomesazhi artistët bashkë me këngëtaren Xhoi Bejko këndojnë këngën.


Lajmi kryesor:

Nga 'Dëgjo këngën time' të Parashqevi Simakut te 'A e din', artistët: Çdo gjë bëhet më e bukur kur vendos zemrën të parën! (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë