Marjana Kondi infektohet me COVID-19, mesazh qytetarëve: Mos shiko dhe mos dëgjo se ç'thonë njerëzit, vetëm mjekët (FOTO)

Aktorja e humorit, Marjana Kondi

TIRANË- Aktorja e humorit, Marjana Kondi është infektuar me COVID-19.

Lajmi e ka konfirmuar ajo vetë, teksa u jep një mesazh qytetarëve, që të dëgjojnë vetëm këshillat e mjekëve.

“Të falenderoj Dr Pipero për këshillën e rëndësishme që më dhe! Mos shiko dhe mos dëgjo se ç'thonë njerëzit …. vetëm mjekun specialist! U lodha duke dëgjuar mendimtarët idiot, futur dhe unë brenda dhe për pak sa i besoja plotësisht! Jooo!!! Dëgjoni vetëm mjekun dhe jo frikë, por përkushtim ndaj vetes!”, shkruan Kondi.


Lajmi kryesor:

Rekord të shëruarish nga COVID në 24 orët e fundit/ Fitojnë betejën 564 qytetarë, shënohen 602 raste të reja dhe 8 humbje jete! Infektohet Marjana Kondi e 4 punonjëse në burgun e Peqinit


B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba