VIDEO/ Martin Bardhi u qëllua për vdekje në picerinë e tij në Rrëshen, përballë komisariatit të policisë

 

Masakër mund të cilësohet ajo që ndodhi mesditën e sotme në qendër të Rrëshenit, ku u ekzekutua në një atentat mafioz Martin Bardhi dhe u plagosën tre të tjerë. Martin Bardhi u qëllua për vdekje në hyrje të picerisë së tij, që ndodhet ngjitur me spitalin e Rrëshenit dhe përballë komisariatit të policisë. Nga plumbat u plagosën edhe 3 të tjerë.


Lajmi kryesor:

Vrasje për hakmarrje në Rrëshen, ekzekutohet 59 vjeçari që kishte dalë nga burgu! Në mars u arrestua për atentat ndaj nipit të Kastriot Reçit! Tre plagosen


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?