Masa e sigurisë për Ardjan Çapjan, mbërrin në spital prokurori Ritvan Sukaj, shoqëruesi që e ruan e ndjek nga pas (VIDEO)

Prokurori Ritvan Sukaj dhe drejtuesi i Prokurorisë së Elbasanit, Kreshnik Ajazi kanë mbërritur në QSUT ku do ti jepet masa e sigurisë Ardjan Çapjas. Sukaj i cili ka hetuar Ardjan dhe Florenc Çapjan është marrë në mbrojtje nga policia i shtetit, pas kërkesës së këtij të fundit.


Lajmi kryesor:

Ekzekutimi i babë e bir në Elbasan, Gjykata jep 'arrest në burg' për Ardjan Çapjan! Masa iu njoftua në spital nën forca të shumta policie


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Kosovë, rreth 35 përqind e popullatës së rritur janë vaksinuar me dy doza