Masat e rrepta në Kakavijë, nëna greke: Nuk ma lanë djalin të kalojë, e morën në polici dhe e keqtrajtuan

Për mediat greke dhe shqiptare, një nënë ankohet se djalin e saj nuk e kanë lënë të hyjë në Shqipëri për të marrë pjesë në ceremoninë e të 40-ave të Kaçifas.

Ma morën djalin në Polici dhe e keqtrajtuan.

Nëna greke


Lajmi kryesor:

Ceremonia e të 40-ave të Kaçifas/ Nuk u lejuan që të hyjnë në Shqipëri, grekët përplasen me policinë në Kakavijë


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?×

Lajmi i fundit

John

Covid nuk i ndal dasmat/Në Durrës hetohet dhe gjobitet pronari i një lokali, nuk u respektua distancimi fizik